O nas

O NAS

 

Marka Urlopwraju.pl która od 2010 roku skupia się na sprzedaży wyjazdów turystycznych, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów poszerzyła swoją działalność o ubezpieczenia turystyczne, komunikacyjne  czy majątkowe. Teraz w jednym miejscu, w wygodny sposób będzie można oprócz rezerwacji wakacji, dokonać kalkulacji najlepszych i najniższych polis ubezpieczeniowych.

Ubezpieczenia dla Biuro Podróży Kraków to także nowe wyzwanie dla samej firmy jednak aby obsługa była w pełni profesjonalna i zaangażowana w proces sprzedaży ubezpieczeń dedykowaliśmy do tego celu osobne stanowisko do obsługi  klienta, z osobnym numerem telefonu, mailem stroną www oraz wiedzą i praktyką specjalisty ds. ubezpieczeń. Wierzymy, że nowa bogata oferta 16 największych towarzystw ubezpieczeniowych w kraju spotka się z Państwa uznaniem i ułatwi dokonanie pełnej obsługi z zakresu i wczasów i ubezpieczeń w Krakowie.

Obecnie w punkcie w CH Kaufland Kraków czynnym w godzinach 9-20 będzie można w prosty sposób zlecić przygotowanie najkorzystniejszej kalkulacji polisy w zakresie składek OC/AC na pojazdy mechaniczne, ubezpieczeń ruchomości, nieruchomości w tym lokali, budynków, mieszkań a także ubezpieczeń turystycznych w tym KL/NNW/bagaż, od rezygnacji, chorób przewlekłych czy sportów wysokiego ryzyka.

Jako autoryzowany przedstawiciel największych towarzystw ubezpieczeniowych w Krakowie, w tym PZU, AXA, Allianz, Warta, InterRisk, Compenssa, Ergo Hestia, Link4, Generali, Gothaer, UNIQA, Concordia, TUZ, Proama, MTU, mają Państwo pewność iż wyliczona oferta będzie najkorzystniejsza, najtańsza i będzie odpowiadała Państwa kryteriom

Zapraszamy do naszego stałego punktu -lokal biuro podróży – już od 1 maja 2019. Istnieje także możliwość kalkulacji ubezpieczenia zdalnie; wystarczy do nas zadzwonić w każdy dzień handlowy, także 7 dni w tygodniu aby poznać koszty, warianty czy warunki ubezpieczeń.

Naszym niezaprzeczalnym atutem pozostaje doświadczenie, któremu zaufało kilka tysięcy klientów, dogodne godziny pracy, dojazd czy bezpłatny parking. Ponadto dla komfortu rodzin z dziećmi przygotowaliśmy w lokalu kącik dla dzieci z zabawkami oraz częścią plastyczną; rysowanki i kolorowani dla najmłodszych.

Nasze motto to najtańsze ubezpieczenia w Krakowie także w Nowa Huta -jeśli znajdziesz gdzieś tańsza kalkulację – po prostu poinformuj nas o tym – zweryfikujemy wyliczenie i jeśli okaże się poprawne – wyrównamy ceny!!!

 

Uwaga: przy rezerwacji wyjazdów turystycznych i zakupie polisy -atrakcyjne zniżki